RAW, BARF

Rodoma 11 įrašų - nuo 1 iki 11 (viso: 11)
 • Diskusija
 •  Mini Bentley #450

  Yra maitinančių RAW? Kokius privalumus įžvelgiate? Kokie minusai tokio maitinimo?

   MiniMimoza #499

  Maitinu sausu maistu,bet vis akys krypsta i RAW (zalia mesa). Retkarciais paduodu is saldytuvo atsildytos mesytes-eda noriai :) Manau,kad ateityje pereisiu prie zalios mesos.Mano nuomone joje daugiau vitaminu ,neapsinesa dantys,geresnis virskinimas,nera dazikliu,matai kiek sueda grynos mesos .Dar manau,kad sis maitinimo budas gyvunus maziau alergizuoja (alergiskiems sunims geriau nei sausas)
  As perku turguje mesa,bet galima rasti ir prekyboje jau supakuota produkcija.Pvz .:
  http://www.dogpearl.lt/duck.html

  Keletas idomiu straipsniu :
  http://zmogusirsuo.lt/tikroji-sunu-edalo-sudetis/
  http://www.dogtales.ru/?p=9074

  RAW ir BARF

  •  MiniMimoza redagavo šį atsakymą prieš 4 m. 2 mėn..
   MiniMimoza #501
   Dovile.Pas #504

  Aš šeriu tuo DUCK maistu, bet tai nėra tas pats, kas šerti žalia mėsa, nes ten vis tiek yra įvairių priedų. Kai diskutavau su žmonėm, kurie šeria tik žalia mėsa, jie visų šitų DUCK ar panašių, nepripažįsta.
  Aš visai ant žalios mėsos nežinau ar norėčiau pereiti.. žalia mėsa šeria tik kartą dienoj, reikia nuolat keisti racioną, negalima šalia duoti sauso ar kt. maisto. Mano gyvenimo būdui patogiau DUCK + sausas, ar konservai (tik, žinoma, ne to pačio maitinimo metu).

   MiniMimoza #505

  Dovile,tai žinoma kad sausas patogiau :) Bet jei šuo nevalgus arba linkęs į alergijas-rinkčiausi RAW.
  Iš savos patirties galiu pasakyti,kad besilaukianti kalė tampa labai išranki maistui ir nevalgi , tada pradedu duoti žalią mėsą ir tikrai jos neatsisako :)
  p.s. esu girdejusi,kad negalima maišyti RAW su sausu maitinimu,bet dauguma taip daro ,o šunys sveiki ir ilgaamžiai…

   Dovile.Pas #507

  NA taip, realiai pagal kiekvieną šunį individualiai reikia parinkti kas tinka, kas ne. Visų pagal vieną kurpalių nešersi :)

   austulis #512

  Sveikos.Esu maitinusi savo šunis RAW.Iš pradžių bobteilus,paskui ir pimąją parsivežtą byveriukę Sofiją.Iki kol perejau prie RAW,domėjausi kokius du metus.Pirkau įvairią kaulingą mėsą,skrandzius.Pliusai:labai noriai eda šunys..Nu tokie tikri šunys atrodo..Maitinimas vieną kartą dienoje man irgi labai patikdavo.Didziausias minusas tai,kad pas mane šunys balti ir ilgaplaukiai..Isivaizduokite pūkius griauziancius ,tampančius smirdančio skrandžio gabalą..Fuuuuu.Visi ūsai,kojos ištisai buvo murzini ir smirdantys..Byveriukė irgi..vištos kakliuka griauže skaniai,bet tuo paciu ir usai ir barzdai chana..Taigi,gryžau prie sausiako..

   Dovile.Pas #514

  Austulis, na tokiu atveju, DUCK tikrai yra neblogas variantas. Ir patogus vartojimui, tik kelionėms nelabai. Tik tiek, kad nepigus malonumas.

   austulis #515

  Butent,DUCK maista renkasi tie,kas labai nori maitint natūraliau..Bet tai jau ne RAW.RAW principas,kad šuo mėsą gautu kuo didesniais gabalais,ja plėšydami valosi dantis..Ir virškina skrandyje ilgiau didesni gabala mėsos,nei maltą DUCK.Vat kas man labai labai patiko šiame maitinime,tai kad labai jau mažai kakodavo šunys 😀 Nes mėsą labai gerai įsisavina jų organizmas..Iš tikrųjų,tai aš sužavėta šia mitybą..Neatmetu galimybės,kad prie jos dar gryšiu :)

   Mini Bentley #516

  O kaip dėl užspringimo? Man atrodo, kad tikimybė užspringti šuniui gana didelė, maitinant RAW kaip austulis minėjo 🤔

   Dovile.Pas #517

  Taip, DUCK nėra RAW. Bet turbūt vis geriau nei sausas.
  Dėl užspringimo ir aš bijau. Prie mano akių buvo šuo paspringęs žalia mėsa, gerai, kad pavyko jam tą gabalą atryti. Manau, tokio dydžio šunis reikėtų stebėti ėdančius.

Rodoma 11 įrašų - nuo 1 iki 11 (viso: 11)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.