Papilotės

Žymos: 

Rodoma 10 įrašų - nuo 1 iki 10 (viso: 10)
 • Diskusija
 •  Mini Bentley #356
   Dovile.Pas #379

  Papiločių rišimo schemos:

   Dovile.Pas #410

  Gal kas norėtų pasidalinti, su kokia kosmetikos priemone sukat papilotes? Pati naudoju velus satin kremą, eina į pabaigą.. galvoju gal išbandyti ką naujo :)

   MiniMimoza #411

  Sveiki :)
  Aš šiuo metu naudoju Silk Creation kosmetiką . Papiločių rišimui skirtas šitas serumas -Silk Innovation Liquid Vitamin E Serum 150 мл.

  Rezultatas patinka,tai keisti į kitą kosmetiką kol kas neplanuoju :)

   MiniMimoza #412

  O kokį popierių naudojate,mergaitės..?

   Dovile.Pas #413

  Mini Mimoza, o kas kiek laiko perrišinėjat su šituo serumu? Sąvėlų neatsiranda? Iš kur silk creation perkat? :)

  Aš pati naudoju odontologines pacientų servetėles :)) viena pusė kaip servetėlės, kita slidi, kaip plėvelė. Ne taip peršampa, kaip paprastos papilotės, užtenka man jų keliems kartams, po pirmo perrišimo nereikia mest lauk.
  Esu pirkusi ir iš pure paws, bet ten lygiai tos pačios servetėlės, tik jau sukarpytos. :)

   MiniMimoza #418

  Seruma as tepu ismaudzius ant dregno plauko ir papilotinu.O perpapilotinant jau naudoju spreju.Tarp maudyniu stengiuosi istempti 10 dienu,nes nemegstu sio malonumo,kaip ir rubu lyginimo :)))) tai tarp siu dienu papilotes persuku du kartus.Zinau,kad reiketu dazniau,bet del laiko stokos yra kaip yra…
  Savelu tikrai nera.
  Kosmetika galima parsisiusti is Rusijos.Jei kam reikes,parasykite i a.z. ir duosiu kontaktus :)
  Ir as perku odontologines serveteles papilotems :) Tik vis susimastau- ar yra skirtumas i kokia puse(slidziaja ar ne ) ivynioti sruoga.. :/
  Usams tikriausiai reiketu neperslampamu papilociu,bet kadangi maniske nusidrasko su visias plaukais,tai net nerizikuoju ir nerisu .

   Dovile.Pas #419

  Jei nesivelia manau pilnai užtenka ir kas 5 dienas persukti papilotes, tikrai nieko blogo. Žinau kas kitoms veislėms kas 2 savaites persuka, ir plaukas superinis.
  aš rišu slidžia puse į viršų, šiek tiek apsaugo nuo peršlapimo jei lauke sniegas ar lietus 😉 o ūsai tai man nesušlampa.. bet pas mane iš gertuvės geria.

   Mini Bentley #420

  Aš irgi naudoju odontologines servetėles, bet ūsams norėčiau papilotinio popieriaus, bet vis nepavyksta įsigyti (pradžiai, matyt, pirksiu iš Kikos, bet vis iki jos nenuvažiuoju 😀 , vėliau gal reikės ieškoti per eBay); šiuo metu naudoju ryžinį popierių, į kurį vyniojamos dovanos, bet… nepasiteisino – sušlampa ir plyšta. Pastebėjau, kad jei rišu odontologines servetėles, labiau draskosi – gal masyvesnės jos.
  Ūsus perrišu kasdien (nors būna visokių dienų 😀 ), kol kas dėl patirties stokos nepapilotinu viso kūno – tik didžiąją dalį 😀 Stengiuosi papilotes perrišt kas antrą dieną. Seniau naudojau kombį, šiuo metu – ne. Žodžiu, esu ieškojimuose 😀 Tai mano pirmas byveris 😀

   Dovile.Pas #421

  Kombinezono ir aš jau nenaudoju… kažkaip nepasiteisino man jis :) Labai retai kada apvelku.

Rodoma 10 įrašų - nuo 1 iki 10 (viso: 10)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.