Mini Mimoza Veislynas

Rodomi 4 įrašai - nuo 1 iki 4 (viso: 4)
 • Diskusija
 •  MiniMimoza #390

  Sveiki visi!
  Mano vardas Vilma :)
  Trumpai papasakosiu apie save ir augintinius.
  Pirmą kartą byverį pamačiau interneto platybėse ieškodama jorkšyro terjero ir… įsimylėjau !! Mane sužavėjo trispalvis terjeras ir tapo aišku,kad mūsų šeima jį turės. Prasidėjo ilgos paieškos, bendravimas su užsienio veisėjais, informacijos rinkimas interneto platybėse. Buvo labai sunku skintis kelią pirmiesiems, nes veislė jauna, o Lietuvoje jų dar nebuvo.
  Taigi pirmoji miela kalytė – CHERRI DE TEQUILA SUN RISE – į mūsų šeimą atvažiavo iš Rusijos 2014 m. pavasarį. Namuose vadinama Diva (primadona, deivė :-) ). Ji ne tik Lietuvos Jaunimo Čempionė, Lietuvos Čempionė, bet ir ištikima draugė, puiki kompanionė, visada linksma, draugiška ir noriai bendraujanti su gyvūnais ir žmonėmis 😉
  Jos kilmė išsamiau : http://ingrus.net/biewer/details.php?id=9468

  2015-01-17 Diva tapo mama. Sulaukėmė nuostabios porelės – mergytės ir berniuko (berniukas sėkmingai dalyvauja parodose ir jau turi Lietuvos Jaunimo Čempiono titulą!).

  Jų kilmę galima pamatyti čia:
  Berniukas – http://ingrus.net/biewer/details.php?id=12899

  Mergytė – http://ingrus.net/biewer/details.php?id=12900

  2015 m. įregistruotas „MINI MIMOZA“ Lietuvos kinologų draugijos (LKD/FCI) veislynu. Kaip sakoma, vieno grožio namuose neužtenka, todėl 2015 m. vasarą atvyko dar viena gražuolė iš Rusijos – DZHULI STARS LANDELIN MISHEL’ NOAR (Lietuvos Jaunimo Čempionė). Namuose ji meiliai vadinama Landute :) Tai nuostabi būtybė: labai temperamentinga ir lyderiaujanti, draugiška ir meili, protinga ir drąsi… Stebiuosi, kaip gali tiek daug savybių turėti toks mažas padarėlis. Bet juk jie viską gali, jie TERJERAI -didelis šuo, mažo šuns kūne!!!

  Jos kilmė čia :
  http://ingrus.net/biewer/details.php?id=10981

  Tikiuosi, kad ir Jus sužavėjo ši veislė ir Jūs dažnai čia užsuksite! Mes Jūsų lauksime!

   Mini Bentley #391

  Nuostabus prisistatymas <3 Bučkiai mūsų nuostabiai veisėjai :*

   Dovile.Pas #399

  Kaip gražu! :) Linkiu, kad „mimoziukų“ gretos didėtų.. :) <3

   MiniMimoza #508

  Prabėgo lygiai vieneri metai,kai aš su ašaromis akyse išlydėjau savo mažylį į naujus namučius ir štai jis jau suaugęs mus aplankė Šv.Velykų savaitgalį !!! Ir jautėsi kaip priklauso-ne kaip svečiuose,o kaip savo namuose ! 😀Rodomi 4 įrašai - nuo 1 iki 4 (viso: 4)

Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.